NaradiKnipex
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Brusné kotouče na hliník

Brusné kotouče na hliník

Brusné kotouče na hliník


Široký výběr Rottluff brusných kotoučů na hliník.  Kotouče do každé úhlové brusky  - flexky, rozbrušovačky -  zakoupíte v  internetové prodejně ručního nářadí hned.  Kotouče Rottluff - kvalitní brusný kotouč pro Vaši rozbrušovačku. Nevíte-li si rady, rádi Vám kotouč doporučíme. Podrobnou nápovědu při výběru kotoučů naleznete v našem rádci.


V naší prodejně s brusivem si vyberete brusné kotouče pro všechny úhlové brusky o průměrech 115 až 180 mm šířky 7,0 mm, s vnitřním upínacím otvorem 22,2 mm. Brusný kotouč - kotouč o tlouštce vyšší než 4,0 mm je určen hlavně k broušení. Brusné kotouče používejte pro broušení svárů, odhrotování a hrubé broušení odlitků. Při práci s brusným kotoučem pamatujte vždy na to, aby úhel sklonu kotouče k broušenému materiálu byl vyšší než 30 stupňů.


Třídit dle

Kategorie neobsahuje žádná data
Třídit dle


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka

Nejnavštěvovanější zboží

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu
Provozovatel: C B N  v.o.s.,U Papírny 100/2,17000 Praha 7 - tel: 220803216 e-mail: cbn@cbn.cz All right reserved 2010-19


Internetový obchod CBN.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Více o cookies
Rozumím.
JavaScript musí být povolen