NaradiKnipex
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Jak na finance - tipy na pojištění, investice od Ivety Šestákové

22.03.2018
Finanční tipy, jak vydělat na službách bank a pojišťoven. Máte úrazové pojištění? Za poslední 2 roky jsem 25 klientům pomohla dosáhnout roční úspory min. Kč 1000 u jejich pojistek a zajistit jim vyšší pojistnou ochranu za stávající peníze. 7 lidí z 10 považuje změnu stávajících smluv za zbytečnou a neradi mění zažité věci.

Finanční tipy od Ivety Šestákové


Začátek mého příběhu se datuje do období před 25 lety. Tehdy jsme s kolegou začali provozovat velkoobchod s ručním nářadím a brusivem. Postupem doby se velkoobchod přeměnil i na obchod internetový. S některými z Vás jsem se setkala osobně,  s větší částí spíše jen virtuálně.


I jako obchodníkovi mi klienti často vyprávěli zážitky, jak byli "líní" nasadit si bezpečnostní pomůcky a že se nestačili divit, jak ten "kotouč", poté co se roztrhl na kousky, neuvěřitelně rychle letěl proti nim. A to asi rozhodlo, abych kývla na novou pracovní výzvu.


Před 2 lety jsem se rozhodla, že spojím svou kariéru eshopistky s profesí finančního poradce. Začala jsem pracovat pro předního poskytovatele životního pojištění - pojišťovnu MetLife (do konce roku 2017 byl jejím neodmyslitelným maskotem SNOOPY).


Osobně se specializuji na životní a rizikové pojištění. S mými klienty nejčastěji hledám řešení, jak zajistit jejich rodiny pro případ nenadálých životních událostí jako je smrt, invalidita a vážné nemoci. Důležité je samozřejmě i nastavení pojistných částek tak, aby v případě pojistné události vykryly individuální finanční potřeby.


Na mém osobním webu objevíte finanční tipy, jak vydělat na službách bank a pojišťoven. Nejnovější článek skýtá užitečné tipy k tématu těchto dní - co neopomenout před podáním daňového přiznání.


Co očekáváte od pojištění Vy?
Zavolejte 602 250023 nebo napište na info@iveta-sestakova.cz, probereme to společně.

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka

Nejnavštěvovanější zboží

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu
Provozovatel: C B N  v.o.s.,U Papírny 100/2,17000 Praha 7 - tel: 220803216,220803244 e-mail: cbn@cbn.cz All right reserved 2010-17


Internetový obchod CBN.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Více o cookies
Rozumím.
JavaScript musí být povolen