NaradiKnipex
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Platební podmínky

Všeobecné podmínky pro nakupování prostřednictvím internetového obchodu CBN.cz se řídí platnou legislativou, níže uvedeným nákupním řádem a  neposlední řadě se řídí dobrými mravy. **


Nákupní řád


1. Ceny a zboží

Provozovatel internetového obchodu CBN/ruční nářadí, kotouče (dále jen „provozovatel“) je plátcem DPH. 

 

2. Objednání zboží

Odesláním objednávky vybraného zboží zákazník potvrzuje závaznost jeho objednávky a souhlasí s nákupním řádem e-shopu. Po odeslání objednávky se zákazníkovi zobrazí informace o zařazení jeho objednávky do objednávkového systému e-shopu, zákazník má možnost vytisknout si objednávku.

Pokud zákazník při zadávání objednávky správně vyplní emailovou adresu, bude mu na ni doručena kopie objednávky jako potvrzení zapsání objednávky do objednávkového systému e-shopu. Pokud se nezobrazí informace o odeslání objednávky nebo nedorazí kopie objednávky na zadanou emailovou adresu, v nejbližším termínu nás kontaktujte.

  

3. Způsob platby

Zákazník může volit z následujících typů úhrad:

PayU je univerzální platební brána, která na českém trhu funguje od června 2010.
Jedná se o rychlý, bezpečný a jednoduchý transport peněz, který probíhá v internetovém prostředí.
Velkou výhodou platební brány PayU je, že sdružuje několik platebních metod.


Dobírka
platba při doručení zboží Českou poštou nebo PPL na fakturační,
resp. doručovací adresu uvedenou v objednávce.

Převod – zákazník bude kontaktován a informován o stavu objednávky, poté provede platbu
na účet provozovatele internetového obchodu CBN/ruční nářadí, kotouče ( č.ú. 2300220215/2010),
variabilní symbol platby odpovídá číslu objednávky.
Po připsání částky na účet bude zboží neprodleně odesláno zákazníkovi na fakturační, resp. doručovací
adresu uvedenou v objednávce.

Hotovost - platba při osobním převzetí zboží v e-shopu.

4. Zpracování objednávky

V případě nejasností má provozovatel právo kontaktovat zákazníka prostřednictvím jím sdělených údajů, a proto je v zájmu zákazníka zadávat tyto údaje pravdivě a svědomitě.

 

5. Dodání zboží

Termín dodání je závislý na druhu objednaného zboží. V převážné většině případů se pohybuje v rozmezí 2-7 pracovních dnů. V případě méně běžného či problematického zboží může dojít k prodloužení dodací lhůty. Provozovatel se zavazuje, dle svých možností, v zájmu svém a především s ohledem na zákazníka, zkrátit dodací lhůtu na nejmenší možnou dobu. Pokud dodací doba překročí dobu přiměřenou obecné dostupnosti konkrétního druhu zboží na trhu, má zákazník plné právo zrušit svoji objednávku, a to telefonicky, případně formou emailu.

 

6. Způsob doručení


Zákazník má možnost zvolit si doručení/převzetí prostřednictvím:

a) osobního odběru ve výdejním místě e-shopu - CBN v.o.s. - Jablonského 2, Praha 7 - Holešovice
b) České pošty - Balík do ruky či Balík  na poštu
c) přepravní služby PPL

d) služby Uloženka/Heurekapoint - 17 poboček v České republice
e) služby DPD Parcelshop - osobní odběr v prodejnách označených logem DPD Pickup a depech DPD v České republice dle  výběru zákazníka
f)
služby Zásilkovna - osobní odběr v prodejnách označených logem Zásilkovna po celé ČR dle  výběru zákazníka
g) Zásilky na Slovensko jsou řešeny individuálně v oddíle Zásilky na SlovenskoDrobné objednávky Vám rádi zašleme na pobočky ULOZENKA.cz  (Praha, České Budějovice, Brno, Hradec Králové, Olomouc, Plzeň, Ostrava, Ústí nad Labem, Bratislava) - služba včetně dobírky pouze za Kč 69,--.  Jakmile zásilka dorazí na místo určení, budete vyzváni SMS nebo emailem k jejímu vyzvednutí. Objednávky NAD Kč 1.600,-- jsou pro naše zákazníky ZDARMA.


Nákupy přesahující Kč 1600,-- jsou osvobozeny od poplatků za dopravu, dobírku. U nákupu do Kč 1600,-- zaslaného Českou poštou (Balík do ruky - Balík na poštu) účtujeme poplatek Kč 115,--, v případě zaslání PPL zásilkou účtujeme poplatek Kč 115,-.  Dodávky do prodejen "DPD Pickup" a dep DPD v rámci služby DPD Parcelshop jsou zpoplatněny poplatkem Kč 59,-- při nákupu do Kč 1600,--.Převzetí zboží

Zákazník nebo příjemce zboží má povinnost překontrolovat neporušenost obalu a zda zásilka nevykazuje zjevné znaky poškození. Zákazník by měl ve svém vlastním zájmu překontrolovat správnost dodaného zboží a v případě nesrovnalostí převzetí zásilky odmítnout, či dopravce požádat o doručení další pracovní den a v mezidobí problém konzultovat s provozovatelem. V opačném případě se vystavuje nebezpečí zbytečných průtahů při řešení případného problému.

V případě zjištění poškození či jiné nesrovnalosti po převzetí zásilky je zákazník povinen neprodleně kontaktovat provozovatele internetového obchodu CBN/ruční nářadí, kotouče.

 

Pokud máte v jakékoli části našeho provozního řádu nejasnosti, pochybnosti, či Vám některá jeho část nevyhovuje, kontaktujte nás, vždy se snažíme najít řešení ke spokojenosti našich zákazníků.

 

Internetový obchod je pro Vás otevřen 24 hodin denně, tak si vše pečlivě prohlédněte, ať na něco nezapomenete.
Za tým CBN.cz Vám správnou volbu přeje Iveta Šestáková


 


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka

Nejnavštěvovanější zboží

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu
Provozovatel: C B N  v.o.s.,U Papírny 100/2,17000 Praha 7 - tel: 220803216 e-mail: cbn@cbn.cz All right reserved 2010-2020


Internetový obchod CBN.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Více o cookies
Rozumím.
JavaScript musí být povolen