NaradiKnipex
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
 • Zobrazit

Reklamační řád

  Způsob uplatnění reklamace
  Prodávající poskytuje kupujícímu k dodávaným produktům záruku v délce 12/24 měsíců od data prodeje, kdy se vyskytnou možné vady, bránící řádnému užívání produktu k účelu, pro který byl vyroben. Tato záruka se vztahuje na vady materiálu nebo na použití chybného technologického postupu při výrobě tohoto produktu a nelze ji zaměňovat s obvyklou životností výrobku. 

  Záruka se nevztahuje na:
  - vady způsobené běžným opotřebením a používáním, např.při nevhodném zvolení typu produktu na pracovní operaci, vady způsobené chybným používáním a manipulací,  vady způsobené nesprávným skladováním, vady způsobené neodborným zásahem do výrobku.

  Doprava reklamovaného zboží k nám 
  Zboží můžete dopravit po předchozí domluvě osobně k nám do firmy nebo zaslat dle výše uvedených instrukcí. Po uznání reklamace Vám bude zboží zasláno poštou nebo po telefonické dohodě je možné si zboží samozřejmě osobně vyzvednout.

  Za tým
  CBN.cz Vám příjemné nákupy u nás přeje Iveta Šestáková 

  tel: 266 711 676, 220 803 216

  GSM: 602 250 023, 602 237 575
  email: cbn.@cbn.cz


KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejnavštěvovanější zboží

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu
Provozovatel: C B N  v.o.s. v likvidaci,U Papírny 100/2,17000 Praha 7 - tel: 220803216 e-mail: cbn@cbn.cz All right reserved 2010-2023


Internetový obchod CBN.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Více o cookies
Rozumím.
JavaScript musí být povolen