NaradiKnipex
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Užitečné tipy od Ivety Šestákové - tipy na pojištění, investice

10.11.2020
Finanční tipy, jak vydělat na službách bank a pojišťoven. Máte úrazové pojištění? Za poslední 4 roky jsem 99 klientům pomohla dosáhnout roční úspory min. 1000 Kč u jejich pojistek a zajistit jim vyšší pojistnou ochranu za stávající peníze. 7 lidí z 10 považuje změnu stávajících smluv za zbytečnou a neradi mění zažité věci.

Finanční tipy od Ivety Šestákové


Začátek mého příběhu se datuje do období před 27 lety. Tehdy jsme s kolegou začali provozovat velkoobchod s ručním nářadím a brusivem. Postupem doby se velkoobchod přeměnil i na obchod internetový. S některými z Vás jsem se setkala osobně,  s větší částí spíše jen virtuálně.


Před 4 lety jsem se rozhodla, že spojím svou kariéru eshopistky s profesí finančního poradce. Specializuji se na životní a rizikové pojištění pro předního poskytovatele životního pojištění - pojišťovny MetLife - neodmyslitelným maskotem do konce roku 2017 byl  SNOOPY.


S mými klienty nejčastěji hledám řešení, jak zajistit jejich rodiny pro případ nenadálých životních událostí jako je smrt, invalidita a vážné nemoci. Důležité je samozřejmě i nastavení pojistných částek tak, aby odškodnění v případě pojistné události vykrylo individuální finanční potřeby.


Troufám si říci, že především v oblasti dětského pojištění je pojištění Kamarád naprosto výjimečné. Umožňuje rodičům individuálně nastavit pojištění dle potřeb dítěte. Specialitou je 2násobné navýšení pojistného plnění pro pojištění Trvalé následky úrazu a Následky úrazu, pokud k úrazu dítěte dojde během státem vyhlášených prázdnin. Rozsáhlé asistenční služby zdarma jsou naprostou součástí dětského pojištění.
Dospělí klienti na mně oceňují férové jednání, kdy jim ráda vysvětlím jejich dotazy, aby pojišťovácké terminologii skutečně dobře porozuměli. Z podnikání jsem zvyklá se ke svým klientům takto chovat a poskytnout jim nejlepší servis. Vždy svým klientům radím, aby o svém zdravotním stavu nic nezatajovali.  Určitě nikdo nechce platit pojistku, ze které by se kvůli nepravdivým informacím neplnilo....Na mém osobním webu objevíte finanční tipy, jak vydělat na službách bank a pojišťoven. Nejnovější článek skýtá užitečné tipy k tématu těchto dní - Zdraví, rodina, domov. Jaké jsou Vaše priority a jste dostatečně finančně připraveni, když přijdou nepředvídatelné události?


Co očekáváte od pojištění Vy?
Zavolejte 602 250023 nebo napište na info@iveta-sestakova.cz, podíváme se na to společně.

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka

Nejnavštěvovanější zboží

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu
Provozovatel: C B N  v.o.s.,U Papírny 100/2,17000 Praha 7 - tel: 220803216 e-mail: cbn@cbn.cz All right reserved 2010-2022


Internetový obchod CBN.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Více o cookies
Rozumím.
JavaScript musí být povolen