NaradiKnipex
Váš košík obsahuje
položek
o celkové hodnotě
0,00  s DPH
  • Zobrazit

Užitečné tipy od Ivety Šestákové - tipy na pojištění, investice

18.07.2022
Finanční tipy, jak vydělat na službách pojišťoven. Máte úrazové pojištění? Za poslední 4 roky jsem 99 klientům pomohla dosáhnout roční úspory min. 1000 Kč u jejich pojistek a zajistit jim vyšší pojistnou ochranu za stávající peníze. 7 lidí z 10 považuje změnu stávajících smluv za zbytečnou a neradi mění zažité věci.

Finanční tipy od Ivety Šestákové


Začátek mého příběhu se datuje do období před 29 lety. Tehdy jsme s kolegou začali provozovat velkoobchod s ručním nářadím a brusivem. Postupem doby se velkoobchod přeměnil i na obchod internetový. S některými z Vás jsem se setkala osobně,  s větší částí spíše jen virtuálně.


Před 6 lety jsem se rozhodla, že spojím svou kariéru eshopistky s profesí finančního poradce. Specializuji se na životní a rizikové pojištění pro předního poskytovatele životního pojištění - pojišťovny MetLife - neodmyslitelným maskotem do konce roku 2017 byl  SNOOPY.


S mými klienty nejčastěji hledám řešení, jak zajistit jejich rodiny pro případ nenadálých životních událostí jako je smrt, invalidita a vážné nemoci. Důležité je samozřejmě i nastavení pojistných částek tak, aby odškodnění v případě pojistné události vykrylo individuální finanční potřeby.

Dospělí klienti na mně oceňují férové jednání, kdy jim ráda vysvětlím jejich dotazy, aby pojišťovácké terminologii skutečně dobře porozuměli. Z podnikání jsem zvyklá se ke svým klientům takto chovat a poskytnout jim nejlepší servis. Vždy svým klientům radím, aby o svém zdravotním stavu nic nezatajovali.  Určitě nikdo nechce platit pojistku, ze které by se kvůli nepravdivým informacím neplnilo....Na mém osobním webu objevíte finanční tipy, jak vydělat na službách bank a pojišťoven. Nejnovější článek skýtá užitečné tipy k tématu těchto dní - Zdraví, rodina, domov. Jaké jsou Vaše priority a jste dostatečně finančně připraveni, když přijdou nepředvídatelné události?


Co očekáváte od pojištění Vy?
Zavolejte 602 250023 nebo napište na info@iveta-sestakova.cz, podíváme se na to společně.

KATEGORIE
Mohlo by vás zajímat

Máte nápad, připomínku či vzkaz? Napište nám!

Platební metody
Akční nabídka
Nejnavštěvovanější zboží

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopu
Provozovatel: C B N  v.o.s. v likvidaci,U Papírny 100/2,17000 Praha 7 - tel: 220803216 e-mail: cbn@cbn.cz All right reserved 2010-2023


Internetový obchod CBN.cz používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Více o cookies
Rozumím.
JavaScript musí být povolen